Кухонний ніж 3 CLAVELES Proflex 08284
Фото 3 |
3 CLAVELES Proflex 08284 |
|
Нековзна та антибактеріальна ручка proflex-microban.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Proflex 08284
Усі ціни 9 →Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Proflex (08284) 08284 | 1 249 грн. |
Кухонний Шеф ніж 250 мм 3 Claveles Proflex (08284) | 1 249 грн. |
Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Proflex (08284) 08284 | 1 249 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Proflex (08284) | 1 202 грн. |
Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Proflex (08284) 08284 | 1 212 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації 3 CLAVELES Proflex 08284
Ціни на 3 CLAVELES Proflex 08284 |
---|---|---|---|---|
3 CLAVELES Proflex 08264 | від 1 239 грн. | 8 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08273 | від 1 202 грн. | 9 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08252 | від 1 202 грн. | 9 пропозицій | ||
3 CLAVELES Proflex 08284 | від 1 202 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →