Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Відео 1Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Усі ціни 15 →Нож кухонный Victorinox Santoku 17 cм оранжевый 6.8526.17L9B | 2 690 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Santoku 17см Orange (68526.17L9B) | 2 555 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Santoku 17см Orange (68526.17L9B) | 2 555 грн. |
Нож кухонный Victorinox Santoku, волн.лезвие, 17cм, оранжевый, блистер 6.8 | 2 690 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Santoku 6.8526.17L9B | 2 205 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Ніж доступний в 5 кольорах:
- Swiss Classic 6.8523.17 - чорний
- Swiss Classic 6.8526.17L4 - зелений
- Swiss Classic 6.8526.17L5 - рожевий
- Swiss Classic 6.8526.17L8 - жовтий
- Swiss Classic 6.8526.17L9 - помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | від 2 205 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | від 2 205 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | від 2 205 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | від 2 205 грн. | 29 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | від 2 205 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →