Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7403.15
Victorinox Grand Maitre 7.7403.15 коричневий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7403.15
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox 7.7403.15G | 6 513 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Forged Сhef's 15см чорний (7.7403.15G) | 6 187 грн. |
Нож кухонный Victorinox Chef `s knife 7.7403.15G | 6 513 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Сhef's 7.7403.15G | 5 340 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Сhef's 7.7403.15G | 5 405 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Victorinox Grand Maitre 7.7403.15
Ціни на Victorinox Grand Maitre 7.7403.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Grand Maitre 7.7400.15 | від 5 829 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Grand Maitre 7.7403.15 | від 5 340 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →