Кухонний ніж 3 CLAVELES Proflex 08285
3 CLAVELES Proflex 08285 |
|
Нековзна та антибактеріальна ручка proflex-microban.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Proflex 08285
Усі ціни 9 →Кухонный Шеф нож 300 мм 3 Claveles Proflex (08285) 08285 | 1 449 грн. |
Кухонний Шеф ніж 300 мм 3 Claveles Proflex (08285) | 1 449 грн. |
Кухонный Шеф нож 300 мм 3 Claveles Proflex (08285) 08285 | 1 449 грн. |
Кухарський ніж 3 Claveles Proflex (08285) | 1 396 грн. |
Кухонный Шеф нож 300 мм 3 Claveles Proflex (08285) 08285 | 1 406 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →