Процесор AMD Genoa EPYC 9254 OEM (100-000000480)
![]() |
AMD Genoa EPYC 9254 OEM |
|
|
Моделі з суфіксом «F» мають порівняно високі частоти, а чипи з позначкою «P» не підтримують роботу в двосокетних конфігураціях.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Модификації AMD Genoa EPYC
| Ціни на AMD Genoa EPYC |
|---|---|---|---|---|
| AMD Genoa EPYC 9224 OEM | від 82 620 грн. | 5 пропозицій | ||
| AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 73 256 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 83 910 грн. | 4 пропозиції | ||
| AMD Genoa EPYC 9334 OEM | від 104 421 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Genoa EPYC 9354 OEM | від 92 386 грн. | 10 пропозицій | ||
| AMD Genoa EPYC 9354P OEM | від 186 980 грн. | 6 пропозицій | ||
| AMD Genoa EPYC 9374F OEM | від 110 750 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 126 073 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Genoa EPYC 9454P OEM | від 127 039 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Genoa EPYC 9554 OEM | від 244 156 грн. | 9 пропозицій | ||
| AMD Genoa EPYC 9654 OEM | від 244 700 грн. | 7 пропозицій | ||
| AMD Genoa EPYC 9654P OEM | від 182 184 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Genoa EPYC 9684X OEM | від 508 916 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо