Процесор AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM (YD3200C5M4MFH)
Відео 5Фото 4 |
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM |
|
Створена на базі 12-нм технологічного процесу модель з мікроархітектурою Zen+ належить до серії Ryzen 3 Picasso, яка позиціонується в якості рішень початкового рівня. Процесор належить до гібридних моделей, тобто крім чотирьох обчислювальних ядер з одночасною підтримкою до 4 потоків команд він оснащений графічним GPU Radeon RX Vega 8 з частотою 1250 МГц. Можливостей інтегрованої відеокарти вистачає для запуску популярних, але не самих вимогливих ігор, на кштал Counter-Strike Global Offensive або World of Tanks.
Базова тактова частота процесора AMD 3200G OEM становить 3.6 ГГц, а динамічна — 3,9 ГГц. Завдяки вільному множнику і обчислювальний і графічний потенціал можна поліпшити за рахунок користувача розгону. Модель сумісна з материнськими платами з сокетом AM4 і оперативною пам'яттю формату DDR4 2667 МГц. До факторів обмежує потенційний апгрейд відноситься наявність тільки 8 вільних ліній PCI Express 3.0.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM
Усі ціни 14 →Процесор Amd Ryzen 3 3200G (YD3200C5M4MFH) | 2 967 грн. |
Amd Ryzen 3 3200G (YD3200C5M4MFH) Tray | 2 775 грн. |
Amd Ryzen 3 3200G (YD3200C5M4MFH) Tray | 2 742 грн. |
AMD Ryzen 3 3200g (3.6GHz 4mb 65w am4) Tray (yd3200c5m4mfh) | 3 113 грн. |
Процесор AMD Ryzen 3 3200G (YD3200C5M4MFH) Ryzen 3 3200G (YD3200C5M4MFH) | 3 061 грн. |
Хороше рішення для гри без дискретної відеокарти (станом на зиму-весну 2020 року) 1. Хороша продуктивність в іграх (онлайн проєкти на ура, у більш складних на мінімально-середніх комфортно).
2. Ціна на лютий 2020 року була 2600 грн. + доставка, що приємно. 3. Вистачає для стриму до 60 кадрів з 16 гб оперативної пам'яті 2 гб з них відкушує вбудовування). 4. Невелике тепловиділення та комплектація боксовим кулером. 1. Ціна на зиму 2020 року зросла до 4к грн. (Не багато не мало, а там і до дворазового подорожчання недалеко).
2. Для вимогливих завдань він не годиться, 4 ядра, 4 потоки це адекватний мінімум (рендеринг, складні графічні та дизайнерські програми, буде замало). 3. За наявності дискретної відеокарти наявність вбудови нівелюється і це не може бути плюсом. Павел Андреев: користуюся AMD 3200G BOX більше року |
Взяв поки що як тимчасовий варіант, надалі планую оновитися до Ryzen 7 3700X і встановити дискретну видуху, на все одразу по фінансах не потягнув. Порівняно з попередником 2200G тут вже маємо архітектуру Zen+ на 12нм техпроцесі (менше тепловиділення), більше вище тактову частоту і... власне все) Ну ще припий під кришкою, що при установці гарного охолодження дасть можливість ефективніше розігнати його. За графіком начебто все залишилося те саме: Radeon Vega 8, але з більшою частотою. І тут я був приємно вражений: графічне ядро досить добре справляється з іграми. Звичайно комфортно пограти на максимальних налаштуваннях не вийде, але всі сучасні ігри на середніх і в деяких на високих він витягує, при цьому FPS цілком стабільний і грабельний (монітор FullHD). У цьому плані я задоволений і доки не куплю нормальну видуху, то можу без проблем грати будь-що. Коротше, AMD по цій частині на голову вищий за Intel, і це при тому, що прямий конкурент i3-9100 і коштує дорожче і майже такий же за продуктивністю. Комплектний кулер Wraith Stealth, цілком пристойний і зі своїм завданням справляється, тут все як і попередник 2200G. Проц працює на платі ASUS TUF B450-Pro Gaming, мені пощастило, плата з коробки вже була за допомогою третіх Ryzen. За підсумком: відсоток за свої гроші чудовий і чудово впишеться в будь-яку бюджетну ігрову збірку. Відмінне співвідношення ціна/продуктивність, AMD як завжди радують
Потужне графічне ядро, яке дозволить грати без лагів та гальм. Відносно холодний, штатного кулера достатньо Я для себе їх не виявив Евгений: користуюся AMD 3200G BOX менше місяця |
https://www.gigabyte.ru/products/page/mb/A520M-DS
Модификації AMD Ryzen 3 Picasso
Ціни на AMD Ryzen 3 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX | від 2 513 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G MPK | від 4 899 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM | від 2 674 грн. | 14 пропозицій | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G PRO OEM | від 3 116 грн. | 14 пропозицій |