Apple Watch 3 Aluminum 42 mm
Відео 4Фото 28 |
Свою назву годинник дістав не через розширену спортивну функціональність (вона в точності повторює таку у класичній версії третього покоління Apple Watch), а завдяки практичним матеріалами виконання: алюмінієвому корпусу і гумовим ремінцям. Тим не менш спеціалізованих інструментів для контролю параметрів фізичної активності на борту моделі предостатньо. Apple Watch 3 Sport 42 mm можна занурювати під воду (заявлена глибина — до 50 м), однак займатися в них дайвінгом вкрай не рекомендується.
На додаток до звичних датчика серцебиття, акселерометру, гіроскопа і GPS арсенал годинника поповнився альтиметром. Дані про тренування імпортуються на синхронізований смартфон або відображаються прямо на AMOLED-дисплеї портативного гаджета з роздільною здатністю 312х390 пікселів при 1.65-дюймової діагоналі. Варто відзначити, що в оснащенні моделі не передбачено наявність телефонного модуля, який можна зустріти у версії з приставкою Cellular.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 3 Aluminum 42 mm
Усі ціни 13 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple Watch Series 3 42mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport Band | 9 603 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 3 GPS 42mm Silver Aluminium Case with Wh | 10 289 грн. |
Apple Watch Series 3 GPS 42mm Space Gray with Black Sport Band (MTF32) | 9 937 грн. |
Apple Watch Series 3 (GPS) 42mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport | 9 317 грн. |
Розумний годинник Apple Watch Series 3 GPS 42mm Space Grey Aluminium Case | 9 655 грн. |
Перший смарт-годинник. Виглядають добре, на руці "сидять" добре, навіть не шануєш. 100 500 ремінців. Зручно стежити за активністю, дисплей супер. Єдиний мінус – батарея – заряджати потрібно щодня, що після мі бенд, звичайно, не дуже. Дисплей, багато додатків акуммулятор погано тримає Ерік: користуюся Apple Watch 3 Aluminum 42 mm більше року |
Як для мене, щоб дивитись повідомлення відповідати на дзвінок коли телефон не під рукою вони актуальні й у 2023. Батарейки вистачає на 2-3 дні. Можливість відповіді на дзвінок коли телефон не під рукою.
Дізнатися яка година коли телефон не під рукою.(бо звичайні часи я ніколи не носив, а тільки телефон). Ну і Push-сповіщення. Жодних. Дмитро Олександрович: користуюся Apple Watch 3 Aluminum 42 mm більше року |
- Apple Watch 3 зовні відрізняється від Watch 2 і Watch наявністю червоної кнопки (ролика) збоку.
- Задня кришка з кераміки.
- Додаток Fitness і Workout
- Можливість використовувати як пульт для Apple TV
- Колесо прокрутки Digital Crown
- Великий вибір циферблатів з підстроюванням під себе
- Віддалена зйомка фото з iPhone
- Маркет додатків
- Можливість слухати музику з Apple Music без використання смартфона.
- Безліч додатків під різні види спорту, в тому числі: серфінг, водне поло, і інші водні види спорту.
Watch
Немає GPS модуля. Процесор з одним ядром. Немає моделей з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Є серія Sport (алюмінієвий корпус). Вологозахист IPX7. Немає серії Nike, Hermes, Edition. Зовні від Watch 2 не відрізняється. Bluetooth v4.0.
Watch 2
Є GPS-модуль. Процесор на два ядра. Немає моделей з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Немає серії Sport (алюмінієвий корпус). Вологозахист IP68. Зовні від Watch не відрізняється. Bluetooth v4.0.
Watch 3
Є GPS-модуль. Процесор на два ядра. Є моделі з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Вологозахист IP68. Зовні від Watch і Watch 2 відрізняються червоною кнопкою/роликом). Bluetooth v4.2.
Модельні відмінності годинників Apple Watch 3:
Watch 3 Cellular
Сталевий корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий чорний, сталевий сріблястий, сталевий чорний.
3 Sport Watch
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримки дзвінків немає. Ремінці: гумовий білий, гумовий рожевий, гумовий сірий, гумовий чорний.
Watch 3 Sport Cellular
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий рожевий, гумовий сірий, гумовий чорний, вініловий сріблястий, вініловий золотистий, вініловий чорний.
Watch 3 Nike
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримки дзвінків немає. Ремінці: гумовий чорний.
Watch 3 Nike Cellular
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий чорний, вініловий червоний, вініловий чорний.
Watch 3 Hermes Cellular
Сталевий корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: шкіряний чорний, шкіряний синій, шкіряний коричневий (світлий і темний).
Watch 3 Edition Cellular
Керамічний корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий сірий.
Модификації Apple Watch 3 Aluminum
Ціни на Apple Watch 3 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 3 Aluminum 38 mm | від 8 032 грн. | 13 пропозицій | ||
Apple Watch 3 Aluminum 38 mm Cellular | від 10 639 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple Watch 3 Aluminum 42 mm | від 8 749 грн. | 13 пропозицій |