Годинник-телефон
Apple Watch 4 Steel 44 mm Cellular
Відео 3Фото 10 |
Apple Watch 4 Steel 44 mm Cellular
40mm LTE44mm LTE
Watch 4NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSскло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.78 ", 324х394 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо)
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір
Модуль GPS. Захист за стандартом IP68 (допускається купання в солоній воді, але без глибоководного занурення). Широка різноманітність змінних ремінців. Ролик з тактильною вібровіддачею. Покращений акселерометр (до 32G). Два сенсора серцебиття.
Apple Watch 4 буває в трьох модифікаціях: Classic (алюміній, сталь), Nike, Hermes. Зі свого боку модифікації можуть відрізнятися один від одного. Є можливість здійснювати дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 4 Steel 44 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 4 Steel 44 mm Cellular
Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple Watch Series 4 GPS + LTE 44mm Black Steel w. Black Milanese l. Black | 15 839 грн. |
Apple Watch Series 4 GPS + LTE 44mm Black Steel w. Black Milanese l. Black | 16 540 грн. |
Смарт-годинник Apple (MTX32/MTV62) Watch Series 4 44mm (GPS+LTE) Space Bla | 17 396 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 4 GPS + LTE 44mm Steel w. White Sport b. | 11 700 грн. |
Смарт-часи Apple Watch Series 4 GPS + LTE 44mm Black Steel w. Black Milane | 17 000 грн. |
Як іміджевий годинник з непоганим функціоналом для фітнесу та участі щорічно в півмарафоні - однозначно гарна покупка. В іншому я, м'яко кажучи, не задоволена. Мій найбільший біль у тому, наскільки дешеве скло дисплея. Я думала, що це було сапфірове скло, але вже через місяць після покупки на ньому виявилася ціла купа подряпин. Годинник хороший для плавання в басейні, але абсолютно не пристосований для незвичайних інтервальних тренувань. Мені зручно включати сигналізацію на них та переглядати маршрути під час ходьби, водночас відстежувати свою бігову статистику через них зовсім не те. Apple Watch не про серйозний спорт, особливо тих видів, які тренують витривалість. Годинники хороші для плавання в басейні (не на глибині), зручно включати сигналізацію на них, зручно переглядати маршрут під час ходьби, непоганий функціонал для фітнесу. скло дисплея завалено подряпинами вже через місяць після покупки, не пристосовані для незвичайних інтервальних тренувань, не підходять для серйозного спорту на витривалість Юлия: користуюся Apple Watch 4 Steel 44 mm Cellular кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Основна відмінність Watch 4 від моделі Watch 3 полягає в збільшеної площі дисплея без збільшення розміру корпусу годинника. Дисплей зі свого боку ще й отримав скруглення по краях. Також цікавою фішкою стало додавання другого датчика серцебиття, що дозволяє знімати ЕКГ. У новій версії поліпшили акселерометр, піднявши його чутливість і точність в два рази в порівнянні з Watch 3. Цікаво, що тепер модельний ряд ділиться на моделі з алюмінієвим корпусом і сталевим, але при цьому матеріал може відрізнятися як у стандартній версії, так і в інших модифікаціях (у Watch 3 розподіл був тільки в класичній та спортивної версії). Модель Aluminium йде в комплекті з ремінцями з гуми + тканина. Версія Steel з гумовим + сталевим (венеціанське плетіння). Модель Nike+ з ремінцями з гуми + тканина. Преміум версія Hermes тільки з шкіряними ремінцями, але з різним оформленням (довгий ремінець або короткий ремінець).
Модификації Apple Watch 4 Steel
Ціни на Apple Watch 4 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 4 Steel 40 mm Cellular | від 14 690 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple Watch 4 Steel 44 mm Cellular | від 11 700 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →