Годинник-телефон
Apple Watch 9 Steel 41 mm
Відео 4Фото 41 |
Apple Watch 9 Steel 41 mm
41mm45mm
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Steel 41 mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Steel 41 mm
Усі ціни 77 →Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Graphite Stainless Steel Case wit | 32 200 грн. |
Apple Watch Series 9 41mm GPS + LTE, Silver Stainless Steel Case with Silv | 37 999 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Gold S. Steel Case w. Clay S. Ban | 39 049 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Gold Stainless Steel Case with Cl | 33 560 грн. |
Apple Watch Series 9 41mm GPS+LTE Gold Stainless Steel Case with Gold Mila | 38 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Steel 41 mm:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Steel
Ціни на Apple Watch 9 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Steel 41 mm | від 28 290 грн. | 81 пропозиція | ||
Apple Watch 9 Steel 45 mm | від 32 600 грн. | 66 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →