Смартгодинник
Apple Watch 9 Nike 45 mm
Відео 3Фото 22 |
Apple Watch 9 Nike 45 mm
45mm45mm LTE
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я. Спеціальні ремінці у колаборації з Nike, циферблати Nike Globe, додаток Nike Run Club.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Nike 45 mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Nike 45 mm
Усі ціни 7 →Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Gold Stainless Steel Case with Gold Mi | 37 647 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS 45mm Starlight Aluminum Case with Pure Platinum N | 18 499 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Midnight Aluminum Case with Midnight S | 19 224 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Pink Aluminum Case with Light Pink Spo | 19 224 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Silver Aluminum Case with Storm Blue S | 19 224 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Starlight Aluminum Case with Starlight | 19 224 грн. |
Apple Watch Series 9 45mm (GPS+LTE) Graphite Stainless Steel Case with Mid | 38 848 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Nike 45 mm:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Nike
Ціни на Apple Watch 9 Nike |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Nike 45 mm | від 18 499 грн. | 11 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Nike 45 mm Cellular | від 20 189 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →