Apple Watch 5 Aluminum 44 mm
Відео 9Фото 18 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 5 Aluminum 44 mm
Apple Watch Series 5 GPS 44mm Gold Aluminum w. Pink Sand b.- Gold Aluminum | 13 340 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 5 GPS 44mm Gold Aluminum w. Pink Sand b. | 13 865 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 5 GPS 44mm Silver Aluminum w. Lemon Crea | 13 865 грн. |
Хоч дівчата переважно беруть 42 мм годинники, на моєму зап'ясті добре сіли саме 44 мм. Мені подобається як реалізовано кріплення для ремінця: просто вставити в роз'єм і протягнути до клацання, а щоб зняти - потрібно натиснути кнопку фіксації. Ця модель годинника може показувати час постійно. Вбудований об'єм пам'яті – 32 Гб і це гарний додаток до моїх 64 ГБ на айфоні. Протестувати роботу розхваленого компаса ще не було можливості. Зате дуже подобається нова здатність годинника - визначати та сповіщати про рівень шуму, який негативно впливає на слух. Я часто відвідую музичні фестивалі та концерти та вважаю цю функцію корисною. До речі, додаток, який відстежує цикл теж дуже зручний і практичний. У годиннику є все необхідне: вайфай, блютус, jps + водонепроникність працює без сюрпризів. Попадала під зливу. Заряду мені вистачає на пару днів у режимі екрана Always-On display, але на ніч я годинник знімаю. Час заряду до 100% становить близько 2-х годин. Підтримують бездротове заряджання. Єдиний мінус - в жодну не хочуть заряджатися від зовнішнього акумулятора, від якого Galaxy watch відмінно заряджаються. Один з найкращих годинників, що є зараз на ринку. Може показувати час постійно. Вбудований обсяг пам'яті - 32 Гб і це гарний додаток до пам'яті на айфоні. Функція визначати та сповіщати про рівень шуму, що негативно впливає на слух – корисна для частих відвідувачів музичних фестивалів. Додаток з відстеження циклу зручний та практичний. У годиннику є все необхідне: вайфай, блютус, jps + водонепроникність працює без сюрпризів. Заряду мені вистачає на кілька днів у режимі екрана Always-On display. Час заряду до 100% становить близько 2-х годин. Підтримують бездротове заряджання. Єдиний мінус - в жодну не хочуть заряджатися від зовнішнього акумулятора, від якого Galaxy watch відмінно заряджаються. Юлия: користуюся Apple Watch 5 Aluminum 44 mm кілька місяців |
Пальму першості в індустрії розумних годинників надійно утримують в їжакових рукавицях відомі Apple Watch. П'яте по рахунку покоління носимого гаджета в уже впізнаваному квадратному формфакторі є еволюційним продовженням серії найпопулярніших смартгодинників.
Завжди активний екран
Електронному компаньйону на зап'ясті поставлений завжди активний LTPO-екран. Завдяки режиму Always-On Display інформацію з нього можна прочитати в будь-який момент. Доки користувач не дивиться на екран, його яскравість знижується до мінімальної і частота оновлення падає до 1 Гц, що дозволяє менш марнотратно споживати енергію. У підсумку на одному заряді батареї смартгодинник працює рівно стільки ж, скільки покоління «4» — близько 18 годин.
З турботою
Годинник традиційно збирають розширений набір відомостей про дії користувача під час занять спортом: в їхню пам'ять записується інформація про темп пробіжки, подолану відстань, спалені калорії і частоту пульсу. Також Apple Watch 5 озброєні датчиком ЕКГ і опцією виявлення падінь. Якщо «носій» гаджета не рухається протягом хвилини, годинник сам викличе йому швидку. LTE-версія гаджета зможе дзвонити в екстрені служби, перебуваючи в півтори сотнях країн по всьому світу.
Індивідуальність
Ще одна нова фіча смартгодинника — вбудований компас, який допоможе визначитися з напрямком у просторі. Годинник заточений в корпус з алюмінію, нержавійки, титану або кераміки розміром 40 і 44 мм. Паралельно з релізом портативного гаджета на суд публіці представили цілу плеяду змінних ремінців, які допоможуть індивідуалізувати наручного компаньйона.
Модификації Apple Watch 5 Aluminum
Ціни на Apple Watch 5 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 5 Aluminum 40 mm | від 12 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Apple Watch 5 Aluminum 40 mm Cellular | від 11 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple Watch 5 Aluminum 44 mm | від 13 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple Watch 5 Aluminum 44 mm Cellular | від 12 879 грн. | 7 пропозицій |