Годинник-телефон
Apple Watch 6 Steel 40 mm Cellular
Відео 5Фото 57 |
Apple Watch 6 Steel 40 mm Cellular
40mm LTE44mm LTE
2020 рікWatch 6NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.57 ", 324х394 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Покращений дисплей OLED LTPO (вище яскравість ніж у звичайного OLED)
Новий процесор Apple S6
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 6 Steel 40 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 6 Steel 40 mm Cellular
Усі ціни 34 →Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Gold Stainless Steel Case w. Cypr | 15 899 грн. |
Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40mm Gold Stainless Steel Case with Cy | 21 213 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 6 Gps Cellular 40mm Graphite Stainless S | 14 842 грн. |
Apple Watch Series 6 40mm Gps + Lte Graphite Stainless Steel Case with Gra | 13 999 грн. |
Apple Watch Series 6 40mm GPS+LTE Graphite Stainless Steel Case with Graph | 13 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apple Watch 6 Steel
Ціни на Apple Watch 6 Steel |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 6 Steel 40 mm Cellular | від 12 896 грн. | 34 пропозиції | ||
Apple Watch 6 Steel 44 mm Cellular | від 15 160 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →