Смартгодинник
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular (MNVR3)
Відео 15Фото 76 |
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular
2022 рікWatch 8NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Новий покращений процесор Apple S8. Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Від версії Ultra відрізняється матеріалом корпусу, роздільною здатністю екрану, одноканальної GPS та відсутністю просунутих інструментів для дайвінгу та екстремальних гірських походів.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular
Усі ціни 56 →Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Starlight Aluminum Case with Star | 16 349 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 8 Gps Cellular 45mm Product Red Aluminum | 15 153 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Midnight Aluminum | 18 138 грн. |
Смарт-часы Apple Watch Series 8 GPS + Cellular, 45mm Silver Aluminum Case | 18 131 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Midnight Aluminum | 15 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів.
- Режим енергозбереження автономної роботи до 36 годин.
- Підтримка міжнародного роумінгу
Модификації Apple Watch 8 Aluminum
Ціни на Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | від 10 971 грн. | 208 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | від 13 454 грн. | 76 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | від 12 251 грн. | 206 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | від 15 153 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →