Годинник-телефон
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
Відео 10Фото 21 |
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
2021 рікWatch 7NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківЕКГGPSBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:484x396 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Новий процесор Apple S7 SiP. Вимірювання рівня насичення киснем крові.
Дисплей збільшений на 20% і швидкість зарядки на 33% в порівняння з попереднім поколінням годинників.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
Усі ціни 14 →Apple Watch Series 7 45mm Space Black Titanium Case with Black Leather Lin | 41 872 грн. |
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Blue Aluminum Case w. Abyss Blue | 16 819 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Midnight Aluminum | 17 353 грн. |
Смарт-часы Apple Watch Series 7 GPS + Cellular, 45mm Midnight Aluminium Ca | 18 040 грн. |
Смарт-часы Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm S. Aluminum Case w. St | 13 404 грн. |
ще 9 пропозицій
Дизайн;
Екран; Легкість на руці; Можливість введення тексту голосом по-русски з коробки; Ремінець Хотілося б щоб автономність була тиждень)))
Але порівняно з Galaxy Watch 4 так само, тому вже добре )) Давай Зацінимо: користуюся Apple Watch 7 Aluminum 41 mm менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Apple Watch 7 Aluminum
Ціни на Apple Watch 7 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm | від 10 704 грн. | 49 пропозицій | ||
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular | від 14 056 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm | від 9 911 грн. | 59 пропозицій | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular | від 10 655 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Детальніше у відео - https://youtu.
be/9hYaVhFeLkw