Apple Watch 5 Aluminum 40 mm
Відео 9Фото 18 |
Сама менша версія «яблучних» смартгодинників у п'ятому поколінні, зібрана в алюмінієвому корпусі з розмірами 40 мм. На фронтальну сторону смартгодинника поставлено LTPO-екран 1.57-дюймової діагоналі (окрема «порода» OLED-матриць). Дисплей вміє розпізнавати силу натиснення і отримав режим Always-On, знижуючи частоту оновлення до 1 Гц в режимі бездіяльності для збільшення терміну автономної роботи годинника.
Заряджати його прийдеться раз на 1-2 дні. З інших нововведень, запроваджених в Apple Watch 5 Aluminum 40 mm, окремої уваги заслуговують датчик ЕКГ, функція виявлення падіння «носія» і вбудований компас. Модель збирає повний пакет відомостей про дії користувача під час занять спортом, допомагає досягати поставлених цілей і легко синхронізується зі смартфонами Apple. Чип NFC в «підкапотному просторі» годинника служить для верифікації платежів в системі Apple Pay. Портативний гаджет допускається занурювати під воду на глибину до 50 м. Також він зберіг сумісність з широким парком змінних ремінців.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 5 Aluminum 40 mm
Apple Watch Series 5 GPS 40mm Space Gray Aluminum w. Black b.- Space Gray | 13 308 грн. |
Смарт-годинник Apple Series 5 40mm (GPS) Space Gray Aluminum Case with Bla | 13 830 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 5 GPS 40mm Silver Aluminum w. White b.- | 13 900 грн. |
Apple Watch Series 5 GPS 40mm Space Gray Aluminum w. Black b.- Space Gray | 12 999 грн. |
Смарт годинник Apple Watch Series 5 GPS, 40mm MWV82** | 13 799 грн. |
Хоч дівчата переважно беруть 42 мм годинники, на моєму зап'ясті добре сіли саме 44 мм. Мені подобається як реалізовано кріплення для ремінця: просто вставити в роз'єм і протягнути до клацання, а щоб зняти - потрібно натиснути кнопку фіксації. Ця модель годинника може показувати час постійно. Вбудований об'єм пам'яті – 32 Гб і це гарний додаток до моїх 64 ГБ на айфоні. Протестувати роботу розхваленого компаса ще не було можливості. Зате дуже подобається нова здатність годинника - визначати та сповіщати про рівень шуму, який негативно впливає на слух. Я часто відвідую музичні фестивалі та концерти та вважаю цю функцію корисною. До речі, додаток, який відстежує цикл теж дуже зручний і практичний. У годиннику є все необхідне: вайфай, блютус, jps + водонепроникність працює без сюрпризів. Попадала під зливу. Заряду мені вистачає на пару днів у режимі екрана Always-On display, але на ніч я годинник знімаю. Час заряду до 100% становить близько 2-х годин. Підтримують бездротове заряджання. Єдиний мінус - в жодну не хочуть заряджатися від зовнішнього акумулятора, від якого Galaxy watch відмінно заряджаються. Один з найкращих годинників, що є зараз на ринку. Може показувати час постійно. Вбудований обсяг пам'яті - 32 Гб і це гарний додаток до пам'яті на айфоні. Функція визначати та сповіщати про рівень шуму, що негативно впливає на слух – корисна для частих відвідувачів музичних фестивалів. Додаток з відстеження циклу зручний та практичний. У годиннику є все необхідне: вайфай, блютус, jps + водонепроникність працює без сюрпризів. Заряду мені вистачає на кілька днів у режимі екрана Always-On display. Час заряду до 100% становить близько 2-х годин. Підтримують бездротове заряджання. Єдиний мінус - в жодну не хочуть заряджатися від зовнішнього акумулятора, від якого Galaxy watch відмінно заряджаються. Юлия: користуюся Apple Watch 5 Aluminum 44 mm кілька місяців |
Модификації Apple Watch 5 Aluminum
Ціни на Apple Watch 5 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 5 Aluminum 40 mm | від 12 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Apple Watch 5 Aluminum 40 mm Cellular | від 11 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple Watch 5 Aluminum 44 mm | від 13 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple Watch 5 Aluminum 44 mm Cellular | від 12 939 грн. | 6 пропозицій |