Литий диск AUTEC Polaric 6x15/5x114,3 ET39 DIA60,1
Фото 6 | від 3 750 до 5 371 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації AUTEC Polaric 59
Характеристики
AUTEC Polaric 6x15/5x114,3 ET39 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Polaric 6x15/5x114,3 ET39 DIA60,1
Сортувати
AUTEC Polaric R15 W6 PCD5x114,3 ET39 DIA60.1 Brilliant Silver | 4 260 грн. |
Autec Polaric 6x15 5x114.3 ET39 DIA60.1 S | 3 750 грн. |
AUTEC POLARIC R15 W6 PCD5X114.3 ET39 DIA60.1 BRILLIANT SILVER | 4 260 грн. |
Диски Autec Polaric 6x15 5x114,3 ET39 DIA60,1 (brilliant silver) (10010060 | 5 371 грн. |
Закрити
Схожі