Литий диск AUTEC Wizard 8x19/5x114,3 ET45 DIA70
Відео 4Фото 9 | від 10 450 до 15 502 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 73
Характеристики
AUTEC Wizard 8x19/5x114,3 ET45 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 8x19/5x114,3 ET45 DIA70
Сортувати
Autec Wizard (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70) gunmetal matt | 11 497 грн. |
Autec Wizard 8x19 5x114.3 ET45 DIA70 GM | 10 450 грн. |
AUTEC Легковий диск AUTEC WIZARD GUNMETAL MATT R19 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA | 11 890 грн. |
Autec WIZARD (W) Gunmetal Matt (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70) | 12 999 грн. |
Autec Wizard 8x19 5x114.3 ET45 DIA70 GM | 10 627 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі