Набір посуду Benson BN-209
Benson BN-209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-209
Набір каструль Benson 6 каструль із нержавіючої сталі (BN-209) | 1 475 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л із нержавіючої сталі Benson BN-209 (6 пред | 1 563 грн. |
Набір каструль 6 предметів Benson BN-209 багатошарове дно з прозорими криш | 1 398 грн. |
Набір каструль Benson BN-209 з нержавіючої сталі 6 предметів, багатошарове | 1 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →