Набор посуды Benson BN-198
Benson BN-198 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-198
Все цены 6 →Набір каструль 6 предметів нержавіюча сталь BN-198 | 1 555 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі Benson BN-198 з кришками 6 предметів. | 1 599 грн. |
Каструлі Benson BN-198 6пр. | 1 601 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9ліз нержавіючої сталі Benson BN-198 (6 предм | 1 433 грн. |
Benson BN-198 Набір каструль із нержавіючої сталі, 6 предметів | 1 980 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі 6 предметів Benson BN-198 | 1 202 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →