Сковорідка для млинців Benson BN-562 26 см
Benson BN-562 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-562 26 см
Сковорода млинна Benson BN-562 26 см | 652 грн. |
Блинна сковорода Benson 26 см з антипригарним покриттям (BN-562) | 375 грн. |
Сковорода для млинців Benson BN-562 (26м) | 340 грн. |
Сковорода млинцева 26 см Benson BN-562 | 465 грн. |
Сковорода млинна 26 см Benson BN-562 | 255 грн. |
Модификації Benson BN-562
Ціни на Benson BN-562 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-560 22 см | від 209 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-561 24 см | від 275 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-562 26 см | від 255 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →