Кухонний ніж Fiskars Essential 1023778
Fiskars Essential 1023778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023778
Усі ціни 22 →Ніж для коренеплодів Fiskars Essential 11 см 1065568 | 379 грн. |
Ніж для коренеплодів Fiskars Essential 11 см 1065568 | 380 грн. |
Нож для корнеплодов Fiskars Essential 11 см 1065568 | 379 грн. |
Кухонний ніж для коренеплодів FISKARS Essential, 11 см (1065568) | 279 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential для корнеплодов 11 см Black 1065568 | 246 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →