Кухонний ніж Fissman Sempre 2130
Fissman Sempre 2130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Sempre 2130
Усі ціни 9 →Кухонний ніж для овочів Fissman Sempre 8 см (F2130) | 343 грн. |
Ніж для овочів Fissman 8 см (2130) | 249 грн. |
Ніж для чищення овочів Fissman Sempre 8см (2130) | 317 грн. |
Ніж овочевий Sempre 8см керамічний Fissman 2130 | 334 грн. |
Обробний ніж Fissman Sempre з керамічним лезом 18см (KN-2130.PR) | 369 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →