Кухонний ніж Fissman PR-7528.KN
Фото 3 |
Fissman PR-7528.KN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman PR-7528.KN
Усі ціни 7 →Нож с керамическим лезвием в чехле Fissman 10см PR-7528.KN (ассорт.) | 310 грн. |
Ніж з керамічним лезом у чохлі Fissman 10 см 7528 | 309 грн. |
Ніж керамічний Fissman 10 см (7528) | 332 грн. |
Нож с керамическим лезвием в чехле Fissman 10см PR-7528.KN (ассорт.) 7528 | 310 грн. |
Ніж керамічний Fissman 10см (7528) | 315 грн. |
Ніж овочевий Fissman в чохлі з лезом з кераміки 21см Бузковий (7528) | 332 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman з керамічним лезом 10 см (7528) | 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →