Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0703
Victorinox Standard 5.0703 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0703
Усі ціни 17 →Кухонный нож Victorinox 5.0703 | 351 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox (длина: 210мм, лезвие: 110мм), черный 5.0 | 351 грн. |
Кухонний ніж Victorinox хвиль. з чорною ручкою 10см (5.0703) | 334 грн. |
Кухонный нож Victorinox волн. с черной ручкой 10см (5.0703) | 334 грн. |
ще 12 пропозицій
Колірні варіанти:
- Модель 5.0701 — червоний
- Модель 5.0702 — синій
- Модель 5.0703 — чорний
- Модель 5.0707 — білий
Модификації Victorinox Standard 5.0703
Ціни на Victorinox Standard 5.0703 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0702 | від 298 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0701 | від 298 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0703 | від 298 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →