Кухонний ніж Tramontina Plenus 23422/107
Tramontina Plenus 23422/107 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23422/107
Усі ціни 8 →Нож TRAMONTINA PLENUS black нож д/хлеба 178мм инд.блистер (23422/107) 2342 | 309 грн. |
TRAMONTINA Ніж для хліба Plenus black, 178 мм (6366796) 23422/107 | 269 грн. |
Tramontina 23422/107 | 197 грн. |
Tramontina Plenus Black 178 мм (23422/107) PlenusBlack178мм(23422/107) | 199 грн. |
Ніж для хліба Tramontina Plenus Black 178 мм (23422/107) | 201 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tramontina Plenus 23422/107
Ціни на Tramontina Plenus 23422/107 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23422/137 | від 175 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23422/167 | від 183 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23422/107 | від 197 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →