Каструля Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Фото 3 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Усі ціни 14 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 6,1 л, рожевий (BH 1516N) | 1 971 грн. |
Каструля Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition із кришкою 6.1л (B | 1 798 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition с крышкой 6.1л (BH | 1 798 грн. |
BerlingerHaus з кришкою 6.1 л (BH 1516N) зкришкою6.1л(BH1516N) | 1 969 грн. |
Berlinger Haus BH-1516-N | 1 392 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Rose Gold BH-1516
Ціни на Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-1514 | від 994 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1515 | від 1 144 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-1516 | від 1 353 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →