Кухонна мийка Blanco Lexa 8 514688 780х500
Фото 8 |
Blanco Lexa 8 514688 780х500780х500 клапан |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lexa 8 514688 780х500
Усі ціни 116 →Кухонна мийка Blanco Lexa 8 Puradur Antracyt 524960 | 18 327 грн. |
Blanco Lexa 8 Puradur Antracyt 524960 | 17 880 грн. |
Blanco Lexa 8 Puradur Antracyt 524960 | 18 327 грн. |
Blanco Lexa 8 Puradur Antracyt 524960 | 18 774 грн. |
Кухонна мийка Blanco Lexa 8 Puradur Kawowy 524969 | 18 327 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Lexa 8 514688
Ціни на Blanco Lexa 8 514688 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lexa 8 514688 780х500 | від 17 840 грн. | 116 пропозицій | ||
Blanco Lexa 8 527096 780х500 клапан | від 18 640 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →