Кухонна мийка Hansgrohe S51 S510-F770 43316380 880х510
Відео 1Фото 18 |
Hansgrohe S51 S510-F770 43316380 |
|
5 років гарантії від виробника.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S51 S510-F770 43316380 880х510
Усі ціни 42 →Мийка для кухні вбудована Hansgrohe S51 S510-F770 SilicaTec чорний графіт | 17 000 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe S51 S510-F770 43316380 | 25 386 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-F770 чорний графіт (43316170) 43316170 | 25 386 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна HANSGROHE S510-F770 880x510x205мм без | 25 386 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S510-F770 чорний графіт (43316170) 43316170 | 25 014 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →