Кухонна мийка Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Фото 10 |
Blanco Zenar XL 6S 516948 780х5101000х510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Усі ціни 373 →Blanco ZENAR XL 6S антрацит 523944 | 20 920 грн. |
Мийка Blanco ZENAR XL 6 S антрацит чаша праворуч (523964) | 17 790 грн. |
Blanco ZENAR XL 6 S | 19 206 грн. |
BLANCO ZENAR XL 6S SILGRANIT® PuraDur® черный (526062) | 17 228 грн. |
BLANCO ZENAR XL 6S 523979 | 13 883 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zenar XL 6S 516948
Ціни на Blanco Zenar XL 6S 516948 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510 | від 14 120 грн. | 116 пропозицій | ||
Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510 | від 13 680 грн. | 398 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →