Кухонна мийка Blanco Zerox 340-U 517239 380x440
Фото 2 | Очікується у продажу 17 097 грн. Тип монтажу: під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 400; Розміри робочої поверхні (мм): 380x440; Розміри основної чаші (мм): 340x400x175; Країна походження бренду: Німеччина; |
Blanco Zerox 340-U 517239 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Blanco Zerox 340-U 517239
Ціни на Blanco Zerox 340-U 517239 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 15 240 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Zerox 450-U 517243 490x440 | від 15 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 15 920 грн. | 14 пропозицій | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 16 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 23 560 грн. | 1 пропозиція |