Каструля Bollire Venezia BR-1003
Bollire Venezia BR-1003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Venezia BR-1003
Усі ціни 15 →Каструля Bollire Venezia, з кришкою, чорна, 24 см, 4,5 л (BR-1003) | 1 200 грн. |
Каструля Bollire Venezia Br 1003 d 24 см, 4.5 л | 1 330 грн. |
Кастрюля Bollire Venezia Br 1003 d 24 см, 4.5 л | 1 330 грн. |
Bollire з кришкою 4,5 л 24 см Venezia зкришкою4,5л24смVenezia | 1 200 грн. |
Bollire BR-1003 | 1 623 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bollire Venezia BR-1003
Ціни на Bollire Venezia BR-1003 |
---|---|---|---|---|
Bollire Venezia BR-1002 | від 940 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1003 | від 1 191 грн. | 16 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1004 | від 1 496 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →