Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Відео 2Фото 8 |
Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04 без штативштатив |
|
Нівелір "побутового" класу. Оснащений зеленими лазерами для малювання горизонтальної (360 °) і вертикальної (120 °) проекцій, а також червоним лазером для проєктування точки, спрямованої вертикально вниз. Дальність дії інструмента досягає 12 м. Є вбудований механізм самовирівнювання з можливістю його блокування. Нівелір Bosch AdvancedLevel 360 працює від чотирьох батарейок АА (або акумуляторів того ж типорозміру). У комплект одразу включені набір батарейок і чохол для зберігання приладу. У цій комплектації до вимірювального інструменту також додається штатив – алюмінієва тринога Bosch TT150. У неї телескопічні ніжки, що дозволяють встановлювати прилад на висоті від 55 до 157 см, та похило-поворотну платформу, завдяки якій нівелір можна нахиляти під будь-яким потрібним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Усі ціни 22 →Лазерный нивелир Bosch AdvancedLevel 360 со штативом 0603663B04 | 8 499 грн. |
Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 + штатив 0603663B04 | 9 549 грн. |
Лазерный нивелир Bosch AdvancedLevel 360 с футляром, батарейками, штативом | 9 549 грн. |
Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 Set (0603663B04) 0603663B04 | 9 549 грн. |
Лазерний нівелір Bosch AdvancedLevel 360 (24 м) (0603663B04) 0603663B04 | 9 549 грн. |
Модификації Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04
Ціни на Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedLevel 360 Basic 0603663B03 | від 7 200 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch AdvancedLevel 360 Set 0603663B04 | від 8 499 грн. | 22 пропозиції |