Болгарка Bosch GWX 13-125 S Professional 06017B6002
Фото 5 |
Bosch GWX 13-125 S Professional 06017B6002 |
|
X-LOCK — унікальна бесключевая система кріплення оснащення
Звичайний диск з круглим отвором не підходить для роботи з даною моделлю
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWX 13-125 S Professional 06017B6002
Усі ціни 10 →Кутова шліфмашина Bosch GWX 13-125 S Professional 06017B6002 | 7 069 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWX 13-125 S Professional с регулировкой, с пылез | 5 053 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWX 13-125 S с регулировкой 06017B60 | 8 186 грн. |
Болгарка Bosch GWX 13-125 S Professional з системою X-LOCK 1300 Вт, 125 мм | 8 186 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWX 13-125 S (06017B6002) | 7 069 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →