Пряма шліфмашина Metabo GEP 950 G Plus 600627000
Metabo GEP 950 G Plus 600627000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo GEP 950 G Plus 600627000
Усі ціни 10 →Пряма шліфувальна машина Metabo GEP 950 G Plus (600627000) | 7 576 грн. |
Пряма шліфмашина Metabo GEP 950 G Plus 600627000 | 7 576 грн. |
Пряма шліфувальна машина Metabo GEP 950 G Plus 600627000 | 7 576 грн. |
Шлифмашина прямая Metabo GEP 950 G PLUS (600627000) | 7 576 грн. |
Прямошліфувальна машина Metabo GEP 950 G Plus (0.95 кВт, 8700 об/хв) (6006 | 7 576 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →