Пряма шліфмашина Metabo GE 950 G Plus 600618000
Metabo GE 950 G Plus 600618000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo GE 950 G Plus 600618000
Усі ціни 11 →Пряма шліфувальна машина Metabo GE 950 G Plus (600618000) | 7 562 грн. |
Пряма шліфмашина Metabo GE 950 G Plus 600618000 | 7 562 грн. |
Пряма шліфувальна машина Metabo GE 950 G Plus 600618000 | 7 562 грн. |
Шлифмашина прямая Metabo GE 950 G PLUS (600618000) | 7 562 грн. |
Пряма шліфмашина Metabo GE 950 G PLUS 600618000 | 7 711 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →