Болгарка Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Відео 3Фото 3 |
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 акк. 2 шт 8 Агод акк. відсутній |
|
Високопродуктивна бездротова кутова шліфувальна машина (болгарка) з акумуляторним живленням і витривалим безщітковим електродвигуном BITURBO Brushless. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, здатний виконувати значні обсяги робіт підвищеної інтенсивності. Призначена для активного професійного використання, а її значні робочі характеристики і найвища надійність задовольнять будь-якого майстра.
Орієнтована на виконання сухих відрізних, зачисних і шліфувальних операцій по металах (сталі, сплави кольорових металів), натуральному і штучному каменю, цеглі, бетону, керамічній плитці і різних композитів. Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V - 15 SC Professional 06019h6100 ідеально підійде для демонтажних робіт в умовах, коли підключення до електричної мережі утруднено або неможливо.
Безщітковий електродвигун, що розвиває високу питому потужність і показує вражаючий ККД, має ефективний захист від перевантажень і перегріву. Працює з відрізними дисками діаметром 125 мм і щітками діаметром 75 мм.підтримує регулювання швидкості обертання, є фірмова безключова заміна диска і автоблокування при зміні батареї (GBA 18 або ProCORE 18). Передбачена система плавного пуску і синхронізація зі смартфоном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Усі ціни 24 →Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 18V-15 SC (без акб) | 14 077 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6 | 11 099 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18V-15 SC с регул | 14 077 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 18 V-15 SC Professional (18 В, бе | 14 077 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-15 SC Professional, 2 акб Pro | 19 599 грн. |
Модификації Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100
Ціни на Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6101 | від 29 680 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GWS 18V-15 SC Professional 06019H6100 | від 11 099 грн. | 24 пропозиції |