Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305
Відео 2Фото 11 |
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305 без штативштатив, BT150 |
|
В комплекті моделі 0601063305 чохол в комплекті 0601063306 — кейс і штатив BT150, в комплекті 060106330B — кейс і штатив BT250, в комплекті 0601063302/0601063309 — кейс і власник, а в комплекті 060106330A/0601063308 — кейс, утримувач і приймач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305 | 10 623 грн. |
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063300 | 35 600 грн. |
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063300 | 36 490 грн. |
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063300 | 37 380 грн. |
це були чудові лазери, поки Китайці не налагодили виробництво. перший був Швейцарський 5+, потім абияк знайшов китаєза, з горем навпіл, тепер вони все брешуть. не можна купувати в інтернеті, т.к. немає можливості перевірити. у магазинах можна знайти один з 30 . якось хотів купити і не знайшов жодного, щоб відповідав заявленим параметрам. на 10 м. по горизонталі 3мм. і більше . по вертикалі на 3м. 3мм. перевіряйте добре, це дуже просто. прямо в магазині. може брехати і більше. це був мінімум, з того що я знайшов. він був сам гідність виходить з ладу перемикач, оскільки пластиковий. відремонтувати неможливо. треба купувати новий користуюся Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305 місяць і більше
Хватит трындеть,у меня в хозяйстве три,и ни один не подводил,все из разных поколений,бывало и со второго этажа падал,и показывает нормально
Я дилер Роберт Бош. Якщо м'яко сказати - цей відгук - повна неправда. Можливо хтось образив цю людину. Можу з впевнено сказати, що з усіх проданих і попередньо перевірених мною GLL 3-80 C, GLL 3-80 CG - всі відповідали допускам. Як перевіряю, можете подивитися на моєму каналі Ютюб Совайло Анатолій. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305
Ціни на Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063305 | від 35 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-80 P Professional 0601063306 | від 33 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →