Болгарка Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000
Фото 7 |
Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель GWS 18-125 L без налаштування числа обертів, а в моделі GWS 18-125 SL є установка кількості обертів
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000
Угловая шлифмашина Bosch GWX 18-125 L Professional 06017A3000 | 7 638 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18-125 L 06017A3000 | 7 819 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000 | 6 819 грн. |
Чудовий безпечний інструмент. Є захист від випадкового включення та система гасіння вібрації. Доводилося метал чистити та дерево шкурити – чудово справляється. Функціонал, безпека Не знайшов Игорь Качмарук: користуюся Bosch GWS 18-125 SL Professional 06017A3200 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000
Ціни на Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18-125 L Professional 06017A3000 | від 6 819 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 18-125 SL Professional 06017A3200 | від 6 399 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →