Болгарка Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000
Фото 3 |
Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000
Усі ціни 24 →Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-150 L 06017A5000 | 9 093 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18-150 L 06017A5000 | 9 093 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000 | 7 399 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18-150 L Professional (06017A5000) 06017A5 | 9 093 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18-150 L (1.8 кВт, 150 мм) (06017A5000) 06017A | 9 093 грн. |
ще 19 пропозицій
Дуже задоволений покупкою! Чудова болгарка - можна відрізати все, що завгодно. Плавний пуск, проста та швидка заміна кола, захист від зворотного удару. Загалом потужний і, головне, безпечний інструмент. Потужність, безпека Немає Тимур Власенко: користуюся Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000 більше року |
Більше року активно працюю машинкою – жодних поломок чи несправностей не помічено. Працювати нею одне задоволення – легка, надійна, із чудовою електронікою. Завдяки високим оборотам без напруження ріже навіть товстий метал. Зручна у роботі, функціональна Немає Семен Лашко: користуюся Bosch GWS 18-150 L Professional 06017A5000 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →