Вудилище Brain Apex Tele Carp 390-3.5 (1858.42.96)
Brain Apex Tele Carp 390-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp 390-3.5
Усі ціни 22 →Карповое удилище Brain Apex Tele Carp 3.90m 3.5lbs | 1 851 грн. |
Удилище карповое Brain Apex Tele Carp 3.90m 3.5lbs (1858.42.96) | 1 850 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.90m 3.5lbs (1858.42.96) | 1 850 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.90m 3.5lbs (1858.42.96) 1858.42.96 | 1 850 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp 3.90m 3.5lbs (1858.42.96) 1858.42.96 | 1 850 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →