Дитяче автокрісло Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size Bundle
Відео 1Фото 11 |
Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size Bundle |
|
Автокрісло встановлюється на шасі коляски за допомогою адаптерів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size Bundle
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE FLEX BASE Space Black | 20 940 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE FLEX BASE Frost Grey | 20 940 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE FLEX BASE Indigo Blue | 20 940 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE FLEX BASE Midnight Grey | 20 940 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE FLEX BASE Nordic Grey | 22 860 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size Bundle:
- Розміри: 67х44х58 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →