Дитяче автокрісло Britax Romer Baby-Safe 5Z
Відео 1Фото 15 |
Britax Romer Baby-Safe 5Z |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Baby-Safe 5Z
Усі ціни 25 →Автокресло Britax Romer Baby-Safe 5Z2 Jade Green (2000039474) | 12 240 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE 5Z2 Jade Green (2000039474) 2000039474 | 12 240 грн. |
Автокрісло Britax-Romer Baby-Safe 5Z2 (Space Black) (2000039471) 200003947 | 12 240 грн. |
Britax-Romer Baby Safe 5Z2 Space Black BabySafe5Z2SpaceBlack | 12 240 грн. |
Britax Romer Baby-Safe 5Z Galaxy Black | 12 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Baby-Safe 5Z:
- Розміри: 62.5x44x65.5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →