Наручний годинник Casio AQ-230GA-9B
Відео 2Фото 3 |
Casio AQ-230GA-9B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AQ-230GA-9B
Усі ціни 19 →Годинник Casio Vintage AQ-230GA-9BMQ | 4 330 грн. |
Чоловічий годинник CASIO RETRO AQ-230GA-9BMQ | 4 330 грн. |
Часы Casio AQ-230GA-9BMQ | 4 330 грн. |
Мужские часы Casio AQ-230GA-9BMQ | 3 699 грн. |
Чоловічий годинник Casio AQ-230GA-9BMQ | 3 440 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →