Наручний годинник Casio Edifice EF-540D-7A
Відео 2Фото 5 |
Casio Edifice EF-540D-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EF-540D-7A
Чоловічий наручний годинник Casio EF-540D-7AVDF Сріблястий | 5 398 грн. |
Класичний Наручний годинник Casio EF-540D-7AVDF Сріблястий | 5 345 грн. |
Наручний годинник Casio EF-540D-7AVDF Сріблястий З підсвічуванням | 5 345 грн. |
Міцний Наручний годинник Casio EF-540D-7AVDF Сріблястий | 5 345 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →