Наручний годинник Casio G-Shock GMA-B800-1A
Відео 2Фото 4 |
Casio G-Shock GMA-B800-1A |
|
Функція "час/пам'ять кола", яка дозволяє вимірювати загальний час, час круга і зберігається в пам'яті годин. Годинники мають вбудований 3-осьовий акселерометр, який підраховує кроки, які ви робите, і показує цифри на дисплеї.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GMA-B800-1A
Усі ціни 19 →CASIO G-SHOCK GMA-B800-1AER | 8 710 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GMA-B800-1AER | 8 710 грн. |
Часы Casio GMA-B800-1AER | 8 710 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-SQUAD GMA-B800-1AER | 8 710 грн. |
Наручний годинник Casio GMA-B800-1AER | 8 711 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GMA-B800-1A:
- Крокомір
- Пошук смартфона
РекомендуємоПорівняти в таблиці →