Наручний годинник Casio LW-200-1A
Відео 3Фото 12 |
Casio LW-200-1A |
|
Прості, компактні і точні жіночі кварцові годинники з цифровою індикацією і великим запасом ходу. Позиціонуються виробником як модель початкової цінової категорії, призначена для активних представниць прекрасної статі. Відрізняються яскраво вираженим спортивним стилем корпусу і хорошу функціональність, яка може стати в нагоді при тренуваннях (при виконанні вправ на час, пробіжках, кросах).
Порівняно невеликий пластиковий корпус, забезпечений зручними кнопками, має виступ, що захищає від подряпин сферичне акрилове скло, що прикриває циферблат. Контрастний LCD-екран легко читається навіть побіжним поглядом, а для використання годин Casio LW-200-1AVEF в умовах поганої освітленості передбачена яскрава світлодіодне підсвічування. Вага пристрою складає всього 20 г і міцний/еластичний поліуретановий ремінець з зручною класичною застібкою надійно утримує його на руці.
Завдяки конструкції корпусу і ущільнень кнопок, годинники мають клас водонепроникності WR 50m, що дозволяє не побоюватися дощу, снігу, туману і використовувати їх в душі. Ще однією важливою особливістю цієї моделі є висока економічність оригінального електронного блока, виготовленого в Японії. Завдяки цьому штатна літієва батарея типорозміру CR1620 забезпечують 10-і річний запас ходу (може скорочуватися при інтенсивному використанні підсвічування).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio LW-200-1A
Женские часы Casio LW-200-1AVEF | 1 499 грн. |
Жіночий годинник Casio LW-200-1AVEF | 1 394 грн. |
Casio LW-200-1A | 1 480 грн. |
Casio LW-200-1A | 1 470 грн. |
Наручний годинник Casio LW-200-1A | 1 667 грн. |
0 0 3 3 |
Після кількох років зусиль мені вдалося "заразити" дружину та доньку ідеєю їздити на велопрогулянки. Це не тільки корисно для міського жителя, який найчастіше не відчуває помітних фізичних навантажень, а й просто приємно. Особливо якщо виїжджати за межі міста, подалі від великих доріг. Цей спортивний годинник я купив 13-річної дочки і покупка була одним "пряником", яким я її заманив на велосипед. Цікавий "опуклий" корпус симпатичного дизайну. На руці виглядають чудово, дочки дуже сподобалися і вона їх почала одягати не тільки на велопрогулянки. Корпус, як і ремінець, виготовлені з полімерного матеріалу. Вага всього цього дитячого щастя маленька, не більше двадцяти грамів. Ззаду на тильній частині корпусу знаходиться єдина металева деталь – кришка з нержавіючої сталі, яка фіксується чотирма невеликими гвинтиками з нержавіючої сталі. Рідкокристалічний екран займає майже всю фронтальну частину корпусу, монохромний і дуже контрастний. У вічі відразу впадає оригінальний десятисегментний секундний індикатор, ним зручно користуватися при вимірі пульсу після фізичного навантаження. Цифри добре видно при будь-якому освітленні, а якщо освітлення немає, то можна задіяти підсвічування. Кнопка підсвічування велика і прямо під екраном. Її зручно натискати, не знімаючи велоперчаток, за що дякую конструкторам Casio. Як і належить спортивному годиннику, ця модель має непоганий захист від води. Потрапити під зливу або навіть поринути у водойму для них не проблема. Дуже тьмяне підсвічування, яке видно хіба що у повній темряві. Я навіть звернувся з цього приводу до сервісу, але там сказали, що все гаразд і низька яскравість зроблена спеціально, з метою енергозбереження. |