Витяжка Cata Goya 700 WH білий
Фото 4 |
Cata Goya 700 WH білий 2022 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Goya 700 WH білий
Вытяжка наклонная Cata GOYA 700 WH White | 32 175 грн. |
Cata Goya 700 WH | 31 406 грн. |
Cata Goya 700 WH | 32 172 грн. |
Витяжка похила Cata GOYA 700 WH White | 32 169 грн. |
Витяжка похила Cata GOYA 700 WH White | 32 179 грн. |
Модификації Cata Goya 700 WH
Ціни на Cata Goya 700 WH |
---|---|---|---|---|
Cata Goya 700 WH білий | від 31 406 грн. | 5 пропозицій | ||
Cata Goya 700 BK чорний | від 30 627 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →