Витяжка Cata Goya 900 WH білий
Фото 5 |
Cata Goya 900 WH білий 2022 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Goya 900 WH білий
Усі ціни 9 →Витяжка CATA GOYA 900 WH Biały | 24 067 грн. |
CATA GOYA 900 WH Biały | 23 480 грн. |
Вытяжка наклонная Cata GOYA 900 WH White | 24 657 грн. |
CATA GOYA 900 WH Biały | 24 067 грн. |
CATA GOYA 900 WH Biały | 24 654 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cata Goya 900 WH
Ціни на Cata Goya 900 WH |
---|---|---|---|---|
Cata Goya 900 WH білий | від 23 480 грн. | 9 пропозицій | ||
Cata Goya 900 BK чорний | від 30 996 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →