Витяжка Cata TFH 6630 GWH білий (02010301)
Cata TFH 6630 GWH білий 2021 рікпотужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata TFH 6630 GWH білий
Усі ціни 39 →Cata Cata TFH 6630 WH | 9 299 грн. |
Кухонна витяжка Cata TFH 6630 wh 02010301 | 8 209 грн. |
Витяжка Cata TFH 6630 (02010301) 02010301 | 8 209 грн. |
Витяжка телескопічна Cata Tfh 6630 WH (02010301) | 7 940 грн. |
CATA TFH 6630 WH | 7 812 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cata TFH 6630 GWH
Ціни на Cata TFH 6630 GWH |
---|---|---|---|---|
Cata TFH 6630 GWH білий | від 7 734 грн. | 40 пропозицій | ||
Cata TFH 6630 X нержавіюча сталь | від 7 718 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →