Умивальник Catalano Green 80 800 мм (180GR00)
Фото 3 |
Catalano Green 80 800 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green 80 800 мм
Усі ціни 8 →Раковина підвісна Catalano Green 80х50 см біла 180GR00 | 16 886 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Green 80 х 47 см 180GRN00 | 18 800 грн. |
Раковина керамічна 80 см Catalano Green (180GR00) | 16 886 грн. |
Підвісний умивальник Catalano GREEN 80 (180GR00) | 14 999 грн. |
Catalano 80x50 Green 180GR00 | 12 480 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Catalano Green 80
Ціни на Catalano Green 80 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green 80 800 мм | від 12 480 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Green 100 1000 мм | від 16 960 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →